Kapitola 4. Objevená schopnost

15. listopadu 2012 v 17:05 | -E |  Witches from NY
"Crrrr.." zazvonil školní zvonek, Bonnie utíkala do třídy, aby tam byla dříve než učitelka, ale bohužel už tam byla. "Ale, ale, ale. Bonnie Parkerová, zase jdeš pozdě! Jakou výmluvu máš dnes?" řekla paní Haistingsová, otevřela třídní knihu a zapsala Bonnie pozdní příchod. "Posaď se." Bonnie zamířila ke své lavici a sedla si vedle Elisabeth "Co se stalo? Jaktože jdeš tak pozdě?" zeptala se Elisabeth tak potichu, jak to jen šlo. "Řeknu ti to pak." odpověděla Bonnie aniž by to paní Haistingsová slyšela. "Otevřete si učebnici na straně dvanáct a vypočítejte druhé cvičení." zadala paní Haistingsová úkol.
Po hodině přišly holky k Bonniině lavici a Bonnie začala všem vyprávět o zvucích vycházejících z kuchyně a o nápise na dveřích. "Tak počkat, ty nám jako říkáš, že musíme být čarodějky, jinak ná postihne trest? Ten trest bych teda chtěla vidět." řekla Adelle a odhrnula si z obličeje překážejcí pramen vlasů. "No, něco takovýho tam bylo napsaný hele." řekla Bonnie a vytáhla z tašky papír s opsaným textem. "Není to tak jednoduché schopností svých se vzdát. Když uděláš to nezbyde nic, jen tě potrestat.ƒ" přečetla Anne a vrátila Bonnie papír. "To je celkem drsný. No vlastně hodně drsný! Jak jako trest? Nechápu to." naštvala se El a rozhlédla se kolem sebe, jestli náhodou někdo neposlouchá. "Hele, co zajít po škole do tý kavárny na náměstí a dořešit to tam." zeptala se Angie. "No tak jo, domluveno." řekla El za všechny.
Po škole holky vyrazily do kavárny, cestou potkaly Lucy a její partu. "Koho to tady vidím? Neměli by jste být už náhodou doma a pilně se učit a psát si o tom jak moc jste pitomé?" řekla Lucy a pěkně všechny naštvala, najednou se začalo dít něco divného Angie cítila horko, najednou ucítila kouř a.. Luciina taška začala z ničeho nic hořet. Holky se na sebe podívaly, otočily se a rychle odešly pryč. "Ang, asi jsi objevila svou schopnost." řekla El a všechny se rozesmály.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama